Молочне виробництво


Ефективність молочного виробництва залежить від якості кормів для всіх груп поголів'я, постійного доступу до чистої питної води, безстресових умов утримання та своєчасного доїння з урахуванням природних особливостей та індивідуального стану продуктивних тварин.

виробництво молока пасовищне утруманняСвітовий досвід безперечно вказує на високу ефективність молочного виробництва з використанням пасовищного утримання молочного поголів’я. Показники собівартості виробництва молока є найнижчими саме в тих країнах, де пасовищне утримання молочних продуктивних тварин є традиційно основним. Ефективність виробництва молока за умов пасовищного утримання залежить від оптимізації процесу доїння та збереження якості молока на пасовищі. Дізнайтесь більше про доїння в умовах пасовищ.

економіка молочного виробництваЕкономіка виробництва молока може бути прорахована по кожному з виробничих процесів. Незалежно від типу утримання та розмірів молочної ферми, успішність молочного виробництва вимірюється якісними та кількісними показники. Побудувати збалансовану систему молочного виробництва можливо виходячи з практичних виробничих показників, які, в тому числі, враховують економіку процесу доїння молока. Економіка доїння на прикладі та в цифрах.

facebook
skype
form