Мобільний доїльний зал MOTECH6
Мобільний доїльний зал MOTECH6 Мобільний доїльний зал MOTECH6 Мобільний доїльний зал MOTECH6
ціна:

модель вироби: MOTECH6
Size: 750.00 x 265.00 x 230.00 (cm)
Зробити замовлення / написати

Мобільний доїльний зал MOTECH6

Переваги доїльного тандему MOTECH:

  • Можливість доїння безпосередньо на пасовищі - заощадження енергії корови і молока!
  • Повна оптимізація часу, трудових ресурсів, електроенергії, води та витратних матеріалів!
  • Безпечне і безстресове доїння та індивідуальний підхід до кожної корови
  • Зручне підключення до молочного (як опція - охолоджувального) танку
  • Найкоротші можливі молочний та вакуумний трубопроводи
  • Напів-автоматична система промивання
  • Пропускні дверчата, що керуються зсередини тандему
  • Міцна та довговічна конструкція
  • Найкращий баланс "якість/ціна" та якісне обслуговування!

Мобільний доїльний зал MOTECH6 на 6 місць доїння розрахований на середні ферми з поголів'ям більше 80 корів та великі молочні господарства. Кількість доярів на один мобільний доїльний зал - 1. Технічний обслуговуючий персонал - залежно від вибору технологічного рішення виробництва молока.

Мобільні доїльні зали MOTECH дозволяють збільшувати дійне поголів'я без суттєвого переоснащення доїльного обладнання та максимально гнучко управляти великою кількістю дійного поголів'я в умовах найбільших господарств з можливістю випасання худоби на великих територіях віддалених від мереж електропостачання.

Оптимальна ціна обладнання та вдалі технологічні рішення мобільного доїльного устаткування компанії Mototecha дозволяють виробляти молоко найвищої якості без зайвих витрат за будь-якої схеми утримання корів і незалежно від сезону.

 

 

Оптимізація процесу доїння
Оператор доїння має повний контроль над рухом худоби до стійки доїння і виходу з тандему. Конструкція передбачає можливість відкриття/закриття дверчат з будь-якої позиції всередині тандему. Найкоротша система молокпроводу та вакуумного проводу оптимізує використання, промивання та обслуговування мобільної доїльної системи.

Безстресове доїння для корови і доярки
Індивідуальні місця для доїння забезпечують спокійний процес доїння як для корови, так і для доярки. Кожна корова отримує комфортні умови підчас доїння і повну увагу доярки та найкращий догляд за здоров'я вимені.

Вільний і безпечний доступ до корови
Розміщення корови боком до доярки забезпечує найкращий індивідуальний доступ до кожної з тварин, що дає можливість безпечно і якісно доглянути вим'я, підмити в разі необхідності та обробити вим'я після зняття доїльного апарату. Ризик ушкоджень мінімізується. Ефективність роботи збільшується.

Міцна і довговічна конструкція
Конструкція тандемів розрахована на щоденні навантаження в найскладніших польових умовах.

Розумна інвестиція
До прямих економічних переваг використання мобільних доїльних залів типу "тандем" виробництва Mototecha додаються і найкраща ціна на ринку, і якісне сервісне обслуговування!

Схема розміщення мобільного доїльного залу MOTECH6 в умовах пасовища передбачає вкористання електро-пастуха. В умовах приміщень, мобільна доїльна система встановлюється залежно від індивідуальних параметрів приміщення за схемою, запропонованою нашими фахівцями.

 Схема розміщення мобільного залу MOTECH6 на пасовищі або в приміщеніі

назад
facebook
skype
form